FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Problem z pobieraniem z CM plus
Autor Wiadomość
kierowiec
świeżak

Wysłany: 18-06-2016, 19:51   Problem z pobieraniem z CM plus

Witam,
Przeszukałem forum i nie znalazłem podobnego problemu.
Pobrałem dodatek en57 - 2000 z trainz.pl i do tego próbuję pobrać zależności CM lecz te nie chcą się zassać.
Zaznaczam wszystkie zależności, następnie klikam "Download" i pokazuje "3,57mb queued". Klikam ponownie start, i nic. Próbowałem pobierać pojedynczo, ale to samo.
Samego transferu zostało mi jeszcze ponad 70mb. Proszę o pomoc. :)

Problem dotyczy też innych dodatków jak Ep09 czy EP07 oraz niektórych wagonów, z tym że to chyba problem na inny temat bowiem po zaimportowaniu ich pojawiają się wykrzykniki, żółte lub czerwone.

///Edit- przy okazji chciałbym jeszcze zapytać
"Warning: This asset uses an obsolete trainz-build number. Trainz-build numbers below 2.9 are no longer supported." o co kaman?
Ostatnio zmieniony przez kierowiec 18-06-2016, 20:05, w całości zmieniany 2 razy  

rysztur
zaawansowany

Wysłany: 18-06-2016, 21:31   

Próbujesz ściągać z DLS wersją gry, która nie posiada wsparcia. Tylko mając zarejestrowany klucz od TS2010, TS12 lub TANE możesz pobierać z DLS, także na niższej wersji gry.

kierowiec
świeżak

Wysłany: 23-06-2016, 23:58   

Problem w tym, że mam zarejestrowany klucz TS12. Wszystko jest z tym ok, tyle tylko, że wyskakuje w/w komunikat :/ kompletnie nie wiem jak to ustrojstwo naprawić. Jest jeszcze jakaś szansa zagrać polskim taborem?

Wersja steam

Korzeń 
znawca

Wysłany: 24-06-2016, 00:06   

Albo masz problem z firewall'em windowsa i blokuje Ci pobieranie przez CMP na co pomaga odpalenie gry jako administrator, albo zwyczajnie serwer jest zapchany, co nie jest niczym niezwykłym, bo trwa już 12 lat i trzeba się "wstrzelić" w wolną lukę.

Cytat:
"Warning: This asset uses an obsolete trainz-build number. Trainz-build numbers below 2.9 are no longer supported." o co kaman?

To znaczy tylko tyle, że znacznik wersji trainz w configu dodatku ma niższy numer niż wersja twojej gry, czyli jest poniżej 2.9 i nie jest wspierany. To niczym nie grozi, zwykłe gderanie.

Odpowiedz do tematu