FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Codec pack
Autor Wiadomość
Sebek821 
trainz
Motorniczy&BUS

Wysłany: 29-12-2017, 23:18   Codec pack

Witam. Z bliżej nieznanych mi przyczyn mój WMP przestał nagle odtwarzać obrazy z filmów z rozszerzeniem avi i mp4. Tak, dźwięk jest a obraz jaki widzę to jedynie wizualizacja (te takie głupie latające kreski). Od razu mówię że nie zamierzam zmieniać odtwarzacza. Kiedyś pamiętam że k-lite codec pack załatwiał sprawę i cóż... Po instalacji tego, WMP nadal nie daje obrazu + program wpycha mi jakieś inne tolsy i (moim zdaniem) dziadowski odtwarzacz.

Ma ktoś pomysł o co temu WMP chodzi?

pietrek
znawca

Wysłany: 30-12-2017, 16:17   

Nie używam tego odtwarzacza zbyt często i nie wiem czy w ogóle ma, ale zacząłbym badać delikwenta od skojarzeń (tak to się chyba nazywa) czyli jakiego rodzaju pliki ma odtwarzać.
Ewentualnie czy nie zainstalował się jakiś inny odtwarzacz który przejął skojarzenia - formaty które ma odtwarzać. Mega k-lite codec nie powinien zaszkodzić. Tak jako laik bym zaczął szukać.

CenariusPL 
super user

Wysłany: 09-01-2018, 15:57   

Windows Media Player nie jest zbytnio dobrym odtwarzaczem filmów, zwłaszcza jeśli potrzeba odtwarzać z napisami. K-Lite Codec Pack, generalnie załatwia problem i umożliwia uruchamianie wszystkiego bez problemów. Sprawdź na odtwarzaczu Media Player Classic, który jest dołączany z tym pakietem, bądź sam pobierz wersję portable z ich strony i sprawdź. Może to wina kodeków, może samego odtwarzacza.

Odpowiedz do tematu