FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
komenda maszynisty i reguła sesji do wybierania przebiegów
Autor Wiadomość
Wielebny
super user


Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 115
Skąd: Polska
Wysłany: 19-04-2017, 15:09   komenda maszynisty i reguła sesji do wybierania przebiegów

Szukam komend http://trainz.krb.com.pl/...ania-przebiegow które tutaj są opisane, nie mogę ich nigdzie znaleźć, są gdzieś dostępne?
 
 
 
RBach 
Administrator
Toromistrz


Pomógł: 307 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 4441
Skąd: Gościcino Centralne
Wysłany: 19-04-2017, 15:24   Re: komenda maszynisty i reguła sesji do wybierania przebieg

Wielebny napisał/a:
Szukam komend http://trainz.krb.com.pl/...ania-przebiegow które tutaj są opisane, nie mogę ich nigdzie znaleźć, są gdzieś dostępne?


Nie, ze względu na nieprawidłowe dzialanie reguły.
_________________
Moje dodatki
Instrukcje kolejowe
KUID:263713
aktualny release skryptów sygnalizacji v5.4: 18.07.2022
 
 
CenariusPL 
super user


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 150
Skąd: Sanok
Wysłany: 19-04-2017, 20:15   Re: komenda maszynisty i reguła sesji do wybierania przebieg

RBach napisał/a:
Wielebny napisał/a:
Szukam komend http://trainz.krb.com.pl/...ania-przebiegow które tutaj są opisane, nie mogę ich nigdzie znaleźć, są gdzieś dostępne?


Nie, ze względu na nieprawidłowe dzialanie reguły.


Czyżby była jakaś aktualizacja w przyszłości?

Co do tematu, obecnie polecam nie używać triggerów bo faktycznie kilka irytujących bugów mają. Polecam inne komendy na ustawianie przebiegów.
_________________
Bieszczadzka Kolej Euroregionalna
Koleje Podkarpackie
 
 
 
RBach 
Administrator
Toromistrz


Pomógł: 307 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 4441
Skąd: Gościcino Centralne
Wysłany: 19-04-2017, 20:17   Re: komenda maszynisty i reguła sesji do wybierania przebieg

CenariusPL napisał/a:

Co do tematu, obecnie polecam nie używać triggerów bo faktycznie kilka irytujących bugów mają. Polecam inne komendy na ustawianie przebiegów.


Mowa o komendzie i regule, nie o triggerach :-) Inne nie umieją wybrać przebiegu z sygnalizy v5. Ale jest szansa, że kiedyś to wreszcie przepiszę od nowa i będzie działać :-D
_________________
Moje dodatki
Instrukcje kolejowe
KUID:263713
aktualny release skryptów sygnalizacji v5.4: 18.07.2022
Ostatnio zmieniony przez RBach 19-04-2017, 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zolwik
znawca
Dyżurny Ruchu



Pomógł: 232 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 5125
Skąd: Wrocław
Wysłany: 19-04-2017, 20:18   Re: komenda maszynisty i reguła sesji do wybierania przebieg

CenariusPL napisał/a:


Czyżby była jakaś aktualizacja w przyszłości?

Co do tematu, obecnie polecam nie używać triggerów bo faktycznie kilka irytujących bugów mają. Polecam inne komendy na ustawianie przebiegów.


Już Ci ostatnio tłumaczyliśmy, ale widać nie dociera do Ciebie.
Jeśli nie wiesz o czym mowa to nie zabieraj głosu, bo tylko chaos wprowadzasz.
_________________
Pogromca AI

TOWARY i ŁADOWNIE PNT https://1drv.ms/u/s!AuMHAl_RhKy3f6eiQA_ZfFAf0BM?e=Gj1ZGa
 
 
 
kasztan
nowy


Dołączył: 17 Sty 2015
Posty: 44
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 19-04-2018, 17:45   

Witam serdecznie.

Temat jest dość stary, ale postanowiłem go odkopać, żeby nie zakładać nowego. ;) Czy jest może jakaś zasada/reguła do tworzenia przebiegów, aby nie trzeba było ręcznie przekładać zwrotnic? Czy zostaje tylko path control? Zanim napiszę temat na Forum, zawsze staram się poszukać w necie to, czego potrzebuję i znalazłem tylko path control. O ile dobrze się orientuję, reguły RBacha nie są na razie dostępne ze względu na pewne błędy. Jeśli jest inaczej, to przepraszam i proszę o poprawkę. ;) Jeżeli chodzi o path control, nie wiem, jak rozpoznać semafor, od którego np. zaczynam przebieg w danej miejscowości, natomiast reguła jsTRF dotycząca wyzwalaczy jest na czerwono. Czy mógłby mi ktoś to wszystko wytłumaczyć? Sprawa dotyczny TRS 2010 v49933, tryb natywny, wersja z CDP, rozszerzona naprawa bazy danych po instalacji wykonana. Ogólnie instalacja wykonana wg poradnika z Forum. :) Z góry bardzo dziękuję.
Ostatnio zmieniony przez kasztan 19-04-2018, 18:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group