FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Znikający tekst
Autor Wiadomość
Peeet2005 
trainz

Wysłany: 14-06-2018, 13:25   Znikający tekst

Witam!
Mam taki problemik z pisaniem postów na forum. Pewnie dotyczy to nie tylko mnie ale może da się coś z tym zrobić. Otóż pisząc jakiś post robię to w oknie "Nowego tematu" Wszystko fajnie do czasu gdy dam podgląd bo wtedy cały mój tekst znika. Okazuje się, że mnie w czasie pisania wylogowało z forum i każe mi się logować na nowo. Oczywiście po zalogowaniu okno już jest puste i trza pisać od nowa. Ostatnio zanim dam podgląd to kopiuję sobie co napisałem i potem tylko wklejam, ale czasami się zapomnę.
Czy nie da się , żeby dopóki piszę coś na forum, to nie wylogowywało mnie?

Pozdrawiam!

Zmiennik115 
trainz
3D

Wysłany: 14-06-2018, 14:04   

Zazwyczaj dzieje się tak jak np napiszesz post i odejdziesz od komputera na jakąś dłuższą chwilę,a potem chcesz go wstawić,testowałeś obie przeglądarki,na obu jest to samo?.

Korzeń 
znawca

Wysłany: 14-06-2018, 15:55   

Taki post można uratować. Po prostu dajesz "wstecz" i powinieneś mieć z powrotem stronę z napisanym postem. Kopiujesz całość i lecisz z powrotem do ostatniej strony.
Mi też się czasem zdarza klepać wiadomość dłuższą chwilę. Wtedy wygasa sesja i wylogowuje :-)

zolwik
znawca
Dyżurny Ruchu

Wysłany: 14-06-2018, 17:00   

zaznaczyć opcje niewylogowywania ;d

TOWARY i ŁADOWNIE PNT http://sdrv.ms/MO7RX9

Peeet2005 
trainz

Wysłany: 14-06-2018, 17:55   

Taaa, właśnie szukam tej opcji niewylogowywania i coś nie dowidzę ;-) Czy to jest może ta opcja poniżej loginu i hasła do forum? Jeśli tak, to niezbyt fortunnie jest nazwana :-P
Co do tego ratowania tekstu to oczywiście też na to wpadłem, ale sądziłem, że najlepsza byłaby ta opcja niewylogowywania.

A tak przy okazji jeśli już jestem przy głosie to zapytam co się stało z awatarami? Próbowałem wstawić na nowo podając link ale jak na razie efektu nie widać :-(

Aikozann
zaawansowany

Wysłany: 14-06-2018, 22:04   

Ja radzę sobie z tym tak, że gdy piszę jakiegoś posta przez dłuższą chwilę, to tuż przed kliknięciem "wyślij" zaznaczam sobie (Ctrl+A) i kopiuję (Ctrl+C) cały napisany tekst, a jeśli forum zażąda ponownego zalogowania, to po prostu wpisuję dane logowania i zaraz po tym wklejam (Ctrl+V) cały skopiowany przed chwilą tekst. Nic to nie kosztuje, wymaga jedynie naciśnięcia kilku klawiszy, i nie ma problemu.

zolwik
znawca
Dyżurny Ruchu

Wysłany: 14-06-2018, 22:12   

"Aikozann" Czy Ty czytasz co się pisze w tematach?

Peeet2005 napisał/a:
Ostatnio zanim dam podgląd to kopiuję sobie co napisałem i potem tylko wklejam, ale czasami się zapomnę.

TOWARY i ŁADOWNIE PNT http://sdrv.ms/MO7RX9

Odpowiedz do tematu