FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ostatnia aktualizacja TANE
Autor Wiadomość
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-05-2019, 13:15   Ostatnia aktualizacja TANE

Witam!
W tej notatce chciałbym ostrzec kolegów przed najnowszą aktualizacją beta 3 do T:ANE BUILD 100172. Poprzednia wersja też nie była wspaniała, ale nie robila jakichś niemiłych niespodzianek. Zachęcony jednak opisem w e-mailu z N3V podkusiło mnie aby ją zainstalować. Dla testu uruchomiłem jakąś trasę, która wcześniej działała i była kompletna. Ku mojemu zaskoczeniu żaden pojazd nie chce jechać i wyświetla info że nie może znaleźć trasy. Włączam geodetę i przeglądam trasę gdzie są jakieś dziury no i niebawem znalazłem niejedną. Efekty jakie mi nowa wersja wprowadziła widać na obrazkach. Żeby jeszcze tylko dołożyła te dodatkowe tory to pół biedy, ale często porozłączała węzły skutkiem czego brakowało ciągłości torów. Szczególnie upodobało sobie miejsca gdzie były wstawione przejazdy drogowe lub takie wstawki z torami stałymi. Oczywiście te nieciągłości były na odcinkach prostych prawie nie do zauważenia dopóki nie poruszyło się myszką węzła :/ Teraz pracowicie przeglądam tę trasę no i boję się uruchomić jakąś inną trasę, żeby też nie popsuć. :/ Oczywiście do N3V też napiszę żeby szybko poprawili takie bugi.



_________________
KUID:269437
 
 
 
RBach 
Administrator
Toromistrz


Pomógł: 307 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 4441
Skąd: Gościcino Centralne
Wysłany: 05-05-2019, 13:49   

Trainz A New Error, to dalej nic nie traci na aktualności :-D to jest beta? Dzięki za ostrzezenie.
_________________
Moje dodatki
Instrukcje kolejowe
KUID:263713
aktualny release skryptów sygnalizacji v5.4: 18.07.2022
 
 
CenariusPL 
super user


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 150
Skąd: Sanok
Wysłany: 05-05-2019, 15:39   

Generalnie zalecam pozostać na wersji SP3 94916 by uniknąć takich właśnie problemów. Chociaż zaskoczony jestem że do TANE jeszcze jakieś łatki robią.
_________________
Bieszczadzka Kolej Euroregionalna
Koleje Podkarpackie
 
 
 
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 691
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-05-2019, 19:52   

Jakieś 2 miesiące temu zapytałem na forum N3V czy w końcu doczekamy się finalnej wersji T:ANE czy pozostaniemy na tych beta. Odpisano mi wówczas, że cały czas pracują i na pewno ma się ukazać przed wakacjami. Zwróciłem uwagę też, że preferuje się najnowsze wynalazki w rodzaju TRS 2019 za konkretne pieniądze a T:ANE jako już "niechcianym dziecku" mało co się pisze i służy chyba wyłącznie za pole do testowania nowych rozwiązań.
_________________
KUID:269437
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group