FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ocena wersji
Autor Wiadomość
Peeet2005 
super trainz
Peeet2005

Wysłany: 18-08-2019, 18:39   Ocena wersji

Witam!
Chciałbym zapytać obecnych posiadaczy wersji 2019 odnośnie jej stabilności i poprawności działania. Czy zdarzają się takie momenty, że nagle, bez ostrzeżenia resetuje się do pulpitu? Czy bywają momenty, że coś zapisujemy, jakiś np. stan edycji mapy a przy ponownym otwarciu są problemy? Chodzi mi o to, czy póki co warto znowu poświęcić nieco kasy na coś, co być może dopiero w jakiejś nieokreślonej przyszłości może stanowić stabilną wersję gry? Póki co cena odstrasza i nie wiem czy jest adekwatna do zawartości. Z pewnością za jakiś czas spadnie do właściwej, ale ciężko określić kiedy.
Tak zapytuję, bo w końcu minęły już ponad 4 lata od inauguracji T:ANE i do dnia dzisiejszego nie można się doczekać na jakąś w miarę stabilną wersję. Ciągle tylko obiecują, że już, że niebawem a jednak te wersje beta to nic nie wnoszą poprawy. Rozumiem, że wersja beta to jeszcze nie do końca może działać poprawnie, ale sądzę, że któraś kolejna powinna być coraz lepsza. Zmiany jakie wprowadzają są dla mnie niewidoczne za to wypadanie do pulpitu jak najbardziej. I to wkurza...... :/

Odpowiedz do tematu