FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
TRS nie zapisuje sesji w maszyniscie i nne babole
Autor Wiadomość
bazler71
zaawansowany

Wysłany: 22-01-2020, 22:13   TRS nie zapisuje sesji w maszyniscie i nne babole

Cześć, wiem że TRS2006 to prehistoria ale jeszcze na tym siedzę. Ostatnio bawi się trochę siostrzeniec na kompie u dziadka (oryginalna kopia, zarejestrowana, nie zdublowana moja, wszystko legalnie)

laptop, i7, win10 - tyle wiem chwilowo

Jest klika problemów:

zapisujemy stan sesji w maszyniście ale po wyjściu lista zapisanych sesji jest czysta a w CMP nie ma nic w zakładce "moje tresci". Trochę to psuje zabawę a nie wiem dalczego - ja mam TRS2006 u siebie i działa to normalnie (też WIN10)

inne kwestie - polecenie w CMP - edytuj w eksploatorze wywala do folderu "dokumenty" a nie do folderu z konkretnym dodatkiem

trzecia rzecz - print screen robi "czarnego screena" czyli - ciemność widzę, ciemność....

Ktoś może coś jeszcze pamięta?

Patryk94 
zaawansowany
vel. PKP94

Wysłany: 25-01-2020, 10:54   

Czołem amigo!

Pamiętam, że problem z poleceniem "edytuj" i przekierowaniem do katalogu "dokumenty" miałem podczas problemów z uprawnieniami na folder z grą. Pomogło mi rzucenie uprawnień na folder z grą i przyznanie uprawnień administratora pod PPM na ikonce gry i w "właściwościach". Opisałem to kiedyś w swoim temacie w FAQ, który jest przypięty.

Problem z print screenem mam do dziś i nie jest to przypadek w tylko jednym tytule. Do screenownia używam zewnętrznego programu "Gadwin PrintScreen" w wersji 64 bitowej.

Z TRS06 miałem chyba największe problemy i długo nie posiedziałem na tej wersji.
Nie musi to być oczywiście ten problem, ale tylko to przyszło mi do głowy :)

Odpowiedz do tematu