FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Modele
Autor Wiadomość
lubelak 
świeżak


Wiek: 28
Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 12-08-2016, 09:45   Modele

Witajcie, jestem tutaj nowy więc jeśli temat zacząłem w złym dziale, prosze o wyrozumiałość. Tak więc przechodząc do rzeczy, zajmuję się moddingiem do gry farming simulator 2013 i chciałbym was zapytać czy jest możliwość, otworzenia modyfikacji do trainz, abym mógł (tutaj zastrzegam sobie NA WŁASNY UŻYTEK) pożyczyć tekstury i najlepiej przekonwertować model do .obj ? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
 
 
 
Zmiennik115 
trainz
3D



Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 385
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 12-08-2016, 10:48   

Musiał byś zapytać kolego konkretnego autora dodatku czy się zgodzi abyś pożyczył jego tekstury i przetworzył do innej gry, próbuj to jest kwestia dogadania :-) .
 
 
 
lubelak 
świeżak


Wiek: 28
Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 2
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 12-08-2016, 21:19   

Chyba się nie zrozumieliśmy, chodzi mi o to czy jest możliwość zobaczenia jak wygląda modyfikacja, jak rozpakować plik cdp, a nie o formalności związane z prawami autorskimi

PS. a tak poza tym, co za zbieg okoliczności do Kraśnika mam nie całe 10 km :)
Ostatnio zmieniony przez lubelak 12-08-2016, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Zmiennik115 
trainz
3D



Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 385
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 12-08-2016, 21:38   

To w takim razie polecam przeczytać ten temat : http://www.trainz.pl/_forum/viewtopic.php?t=587 :-)
 
 
 
drstrach
znawca


Pomógł: 336 razy
Wiek: 54
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 6691
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-08-2016, 14:00   

Lubelak najlepiej pogadać z autorem modelu żeby udostępnił ci oryginalne siatki. Co prawda w przypadku gmax-a będzie to początek drogi, ale i tak będzie to łatwiejsze od konwersji z oryginalnych modeli Trainz-a.

BTW załatwiłbyś chłopakom z Trainz-a trochę siatek maszyn rolniczych (najlepiej tych starych), to może wreszcie do FS-a trafiłby polski tabor kolejowy, bo to co jest w tej chwili, to straszna bieda.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group