FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Kilka problemów
Autor Wiadomość
kuba1997
user


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 02 Mar 2011
Posty: 82
Skąd: grudna
Wysłany: 10-05-2017, 18:51   Kilka problemów

Witam.
Mam dwa problemy z TS2009 World Builder Edition.
Pierwszy problem wygląda tak
https://postimg.org/image/3m7qtw6sn/
Nie wiem czym jest spowodowane to, że Screenshoty tak wyglądają
Druga sprawa to widok na dodatki (przez to, że screeny są jakie są nie mogę wam tego pokazać). Gdy oddalam się od tabory w geodecie i podczas jazdy zewnętrznej straci na jakości tzn. gdy oddale się na niewielką odległość od pojazdu (w rzeczywistości jest to odległość ok 15 metrów od pojazdu) traci on niektóre elementy zewnętrzne, a tekstury się rozmazują i jest to dość uciążliwe podczas gry, gdyż jakość gry jest fatalna. Na starym komputerze wszystko było ok a miał kartę graficzną zintegrowaną 256MB (obecnie posiadam kartę geforce 1GB).
Za wszelką pomoc bardzo dziękuje
 
 
 
Bob 
super user



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 02 Kwi 2017
Posty: 104
Skąd: Ostrowiec Św. Ow/Ow1
Wysłany: 10-05-2017, 20:04   

Ze screenami nie pomogę. Niestety. Po 1 czy wiesz czy gra włącza się z kartą nvidii? Jeśli masz zintegrowaną to jest powyżej 50% że trainz uprze się na tą od intela. Po 2 czy masz trainza ulepszonego do sp4? I czy masz najnowsze sterowniki dla karty? Jeśli tak i nie ma problemów w innych grach to ja nie pomogę. Nie jestem jakimś super informatykiem :-P .
I co do tego oddalania itd. Próbowałeś podwyższyć grafike w ustawieniach trainza? Czy może kombinowałeś coś z ustawieniami karty. Jeśli tak to po prostu przywróć domyślne i wyłącz CUDA
PS. screeny tak mogą wyglądać, ponieważ używasz innej rozdzielczości dla ekranu lub gry niż masz zalecaną.
Ostatnio zmieniony przez Bob 10-05-2017, 20:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group