FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: zolwik
04-10-2017, 22:50
TrainzImage
Autor Wiadomość
krystian005 
nowy


Wiek: 33
Dołączył: 17 Wrz 2016
Posty: 14
Skąd: Gorżów Wlkp
Wysłany: 03-10-2017, 15:23   TrainzImage

cześć , mam taki problem że nie mogę się zarejestrować "TrainzImage.pl" dowiedziałem od kogoś że mają problemy ze stroną kolega podał mi linka: http://trainzimage.pl/signup pokazuje się, że Ta strona nie istnieje dlaczego!
 
 
 
Pawel_15 
znawca
Mann Bonk



Pomógł: 68 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 2114
Skąd: Espenkrug/Bonk
Wysłany: 03-10-2017, 15:29   

Dlaczego! Ponieważ masowo rejestrowały się boty i przy okazji jacyś debile wrzucali gołe d...?
 
 
krystian005 
nowy


Wiek: 33
Dołączył: 17 Wrz 2016
Posty: 14
Skąd: Gorżów Wlkp
Wysłany: 03-10-2017, 20:11   

Pawel_15 napisał/a:
Dlaczego! Ponieważ masowo rejestrowały się boty i przy okazji jacyś debile wrzucali gołe d...?


aha, powinniście zabezpieczyć stronę z skryptami żeby boty nie rejestrowali się, a tak "jacyś debile wrzucali gołe zdjęcia" to powinno blokować automatycznie, będzie kiedyś dostępna rejestracją czy już na zawszę będzie wyłączona.
Ostatnio zmieniony przez krystian005 03-10-2017, 20:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Pawel_15 
znawca
Mann Bonk



Pomógł: 68 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 2114
Skąd: Espenkrug/Bonk
Wysłany: 03-10-2017, 20:28   

Jak jesteś taki mondry to wyłóż kilka stów na stół na jakiegoś średnio ogarniętego programistę który ogarnie temat. Z wielką chęcią przyjmę od ciebie taką pomoc?

TrainzImage czeka większa przebudowa która być może nastąpi jeszcze w tym roku. Zależy jak ułożą się moje sprawy finansowe.

Póki co rejestracja nowych kont jest wyłączona podobnie jak upload bez logowania. Po modernizacji będzie możliwość rejestracji nowych kont ale bez opcji ładowania anonimowo.

TrainzImage opłacam z własnej kieszeni i nie chcę od nikogo na to żadnego wsparcia. Wychodzę na tym najlepiej. Pierwszy akapit to był sarkazm/ironia/wstaw dowolne.

I nie założę ci konta bo nie lubię jak ktoś bombarduje mnie PW z rozkazami co mam zrobić. Na nowym TrainzImage sobie sam założysz konto.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group