FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Problemy z Auranem, a ściąganie dodatków
Autor Wiadomość
Jamal 
znawca
Mapotwórca


Pomógł: 21 razy
Wiek: 45
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 1939
Skąd: Zabrze
Wysłany: 08-05-2011, 07:48   Problemy z Auranem, a ściąganie dodatków

A więc tak. Zrobiłem sobie reinstalkę TS2010. Niestety wszystko co zapisuję z CMP do gry nie chce się właściwie zapisać, tylko idzie w MISC. Sprawdzałem ustawienia i zobaczyłem:



Nie chce mnie łączyć do Auranu, dlatego w ustawieniach nie ma mojego KUIDu. Cholera, przez to nic nie mogę wgrać!!! Co za bezsns!!! Przecież klucz prawidłowy wklepałem.

Gdy wchodzę na Auran, to nie dość, że niemal nie da się wejść na ich stronę, to przy próbie logowanie mam takie oto okienko:



Czy da się jakoś wprowadzić mój numer KUID? A może jest jakaś możliwość na właściwe instalowanie CDP?
_________________
Mapa Lublin-Dorohusk
Korsze - Ełk - Olecko - w budowie
 
 
 
Bartek_Sp
trainz


Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 317
Skąd: Sopot
Wysłany: 08-05-2011, 11:03   

Z tego co dobrze widzę na drugim screenie załączonym przez Ciebie, to baza danych jest tymczasowo niedostępna, i to pewnie przez to są te problemy.
Ostatnio zmieniony przez Bartek_Sp 08-05-2011, 11:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
drstrach
znawca


Pomógł: 336 razy
Wiek: 54
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 6691
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-05-2011, 13:11   

Jamal a wpisałeś z ręki swój numer kuid w okienko User id? Bez tego ani rusz, CMP nie pobierze automatycznie tego numeru. Druga sprawa, że w tej chwili bez FCT nie ma co szukać na DLS (zajrzyj tutaj). Jeśli masz FCT to z miejsca uderzasz do Auran Helpdesk i dość szybko powinieneś otrzymać pomoc (wiem, sprawdziłem na TS2009).

Aha, jeśli próbowałeś coś zrobić wczoraj wieczorem to i tak się nie dało, bo DLS zdechł, dzisiaj już działa.
Ostatnio zmieniony przez drstrach 08-05-2011, 13:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ifonka79
świeżak


Dołączył: 19 Maj 2011
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25-05-2011, 20:12   

Kolega nie wpisze sobie numeru KUID w pole User ID, ponieważ pole to jest nieaktywne. Założyłem podobny temat wyżej.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group