FORUM PTT -

www.ptt.trainz.pl - Dodatki do DOWNLOADU

SM50 - 11-01-2014, 14:22
: Temat postu: Dodatki do DOWNLOADU
Od dzisiaj dodatki do downloadu można podsyłać do mnie na adres: almateo [maupka] o2 [kropeczka] pl. Tak jak było do tej pory mile widziane będą screenshoty, wersja gry do której dodatek jest przeznaczony, informacje o autorze, kuidy dodatków i ewentualne informacje o wymaganych zależnościach. Aktualnie przyjmuję wszystkie dodatki poza TABOREM ZAGRANICZNYM. Maksymalny rozmiar załącznika na mojej skrzynce to 100MB także jeśli będzie potrzeba wysłania kilku dodatków za jednym zamachem proszę wysłać je w jednej wiadomości - uniknę przez to niepotrzebnego bałaganu.
Pozdrawiam i czekam na dodatki :)
P.S. Najlepiej będzie jeśli screenshoty będą miały rozmiar 434 x 180px , wtedy przyspieszy to znacznie wrzucanie dodatków.
luki_tram - 09-02-2014, 18:28
:
Chciałbym tylko zgłosić błąd, w prawdzie sobie poradziłem i zależności pobrałem, ale jest błąd w linku do zależności: http://www.trainz.pl/_dow...s-w-01-plk.html

Jeśli wiadomość piszę w złym miejscu to przepraszam, proszę o przeniesienie, wymoderowanie itp :roll:
SM50 - 09-02-2014, 18:32
:
Myślę, że najlepiej to chyba takie błędy zgłaszać do mnie na PW, choć tutaj też można :) . Już poprawiłem. Dzięki za zgłoszenie.