FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Prawdziwe oblicze pracy maszynisty
Autor Wiadomość
marconet
super user


Pomógł: 8 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 183
Skąd: Łapy
Wysłany: 28-03-2018, 17:31   Prawdziwe oblicze pracy maszynisty

Ja pracowałem tylko jako maszynista na przetokach w ZNTK Łapy a mój niestety nieżyjący już brat prowadził praktycznie wszystkie możliwe pociągi na trakcji spalinowej i elektrycznej a więc ten temat mnie ruszył bo kilka razy tego doświadczył. W tym artykule pisze tylko o ludzkich tragediach ale potrącenie zwierząt to inny temat i o tym się nie mówi a te przypadki są codziennie.Prawdziwa praca maszynisty https://magazyn.wp.pl/artykul/prosze-zachowac-ostroznosc-i-odsunac-sie-od-krawedzi-peronu
_________________
Warsztaty Wagonów Kolejowych w Łapach dawniej ZNTK Łapy
Ostatnio zmieniony przez marconet 28-03-2018, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Pawel_15 
znawca
Mann Bonk



Pomógł: 68 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 2114
Skąd: Espenkrug/Bonk
Wysłany: 28-03-2018, 18:54   

Zwróć tylko proszę uwagę pomiędzy dzwonem ze zwierzęciem a człowiekiem. To tylko zwierzę, oczywiście szkoda zwierzaka ale to dalej zwierzę. Człowiek to aż człowiek i tu jest ta różnica.
 
 
marconet
super user


Pomógł: 8 razy
Wiek: 58
Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 183
Skąd: Łapy
Wysłany: 28-03-2018, 19:20   

Oczywiście masz rację ale nie chodzi o to ,że potrąciłem w twoim mniemaniu tylko zwierzę ale miałem na myśli stres( przysłowiowy zając w artykule) .Mój brat potrącił konia i aby jechać dalej skrobał "gówno" z szyby godzinę.
_________________
Warsztaty Wagonów Kolejowych w Łapach dawniej ZNTK Łapy
Ostatnio zmieniony przez marconet 28-03-2018, 19:25, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group