FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pomoc ekranowa, rozjazdy, parowozy, HUD - pytania różne
Autor Wiadomość
pawelsz
nowy

Wysłany: 10-04-2008, 16:31   Pomoc ekranowa, rozjazdy, parowozy, HUD - pytania różne

1. Czy da się ustawić w TRS2004 pomoc ekranową tak, aby domyślnie była wyłączona??
2. Czy jest dostępna funkcja automatycznego ustawiania rozjazdów, aby semafory zawsze zezwalały na dalszą jazdę??
3. Czy można ustawić coś w rodzaju automatycznego palacza w parowozach w trybie kabinowym, a obsługiwać jedynie hamulce, przepustnicę i nastawnicę??
4. Jak można stworzyć "własny HUD" (F8) ??

Może duże różnice w tamatach pytań, ale nie chcę zakładać kilku tematów.

Lutek 
znawca
PL-PLKW

Wysłany: 10-04-2008, 20:35   

1. Tak górny pasek po lewej stronie ( INSTRUKCJA SIĘ KŁANIA )
2. Tak, ustawienie sesji
3.
4.

Reszta dla kolegów :P

sa_krzysztof
super user

Wysłany: 10-04-2008, 21:21   

1. W ustawieniach sesji jeśli chodzi o jazdę lokomotywą bez widzenia strzałek i monotonnego przełączania aby ich widać nie było
Ostatnio zmieniony przez sa_krzysztof 10-04-2008, 21:24, w całości zmieniany 1 raz  

pawelsz
nowy

Wysłany: 11-04-2008, 15:55   

Pierwsze działa (w ustawieniach sesji wyłączyłem menu pomocy), ale drugiego nie wiem jak zrobić. Próbowałem już zmieniać ustawienia rozjazdów ręcznie na mapie, ale zapisywała mi się nowa linia. W ustawieniach sesji szukałem i jakoś nie znalazłem. No chyba, że jest to ukryte pod jakąś dziwną nazwą - były tam ustawienia wyzwalaczy, jakieś zmienne, w opcjach początkowych było tylko o pomocy ekranowej, pogodzie, czasie i trybie sterowania, koniec scenariusza, ustawienia elektrowni i jeszcze kilka, ale nie było nic w stylu "automatycznie ustaw przebieg", albo "przełącz automatycznie rozjazdy dla składu".

Odpowiedz do tematu