FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Mapa Komunikacji Tramwajowej Podgórze
Autor Wiadomość
Sebastyano
user

Wysłany: 01-12-2012, 16:23   

Chodziło o to aby link nie wygasł, na innych hostingach już dawno by tej paczki nie było.
Mając mój login i hasło użytkownicy którzy pobierali pliki, pobierali je za darmo, to tak jak ja bym się logował. Więc żadne punkty na chomika nie wpływały. Dlaczego wybrałem chomika ?
Choćby dla tego że link nie wygasa po jakimś tam czasie, w miarę szybki transfer, można wrzucać duże pliki itp. itd.
Więc pomysł był chyba nie najgorszy ? Szczególnie że mapę wydałem ponad rok temu, a do dzisiaj mam prośby o paczkę do mapy. I to chyba tyle. I wszystko było by dobrze ale zawsze się najdzie ktoś mądry jak w tym przypadku (zmiana hasła) Szkoda..... Chciałem dobrze :)

Pozdrawiam

RBach 
znawca
Toromistrz

Wysłany: 01-12-2012, 16:56   

Sebastyano napisał/a:

Więc pomysł był chyba nie najgorszy ? Szczególnie że mapę wydałem ponad rok temu, a do dzisiaj mam prośby o paczkę do mapy. I to chyba tyle. I wszystko było by dobrze ale zawsze się najdzie ktoś mądry jak w tym przypadku (zmiana hasła) Szkoda..... Chciałem dobrze :)

Aż chce się dodać: "a wyszło jak zawsze". I wznieść wzrok ku niebu i krzyknąć "o święta naiwności" :-)
Naprawdę wierzyłeś, że nie znajdzie się żaden dowcipniś, który zmieni hasło, choćby dla zabawy albo z czystej złośliwości? A gdyby (odpukać) wrzucił ci "dla jaj" na to konto jakieś pedofilskie obrazki? Mam nadzieję, że w podobny sposób nie traktujesz danych do konta bankowego :-)

Ad meritum: Może warto zrobić rewizję paczki wsporczej? Przecież stworzyliśmy licencję PTT Open, jest sporo twórców spoza PTT, którzy wprost w licencji piszą "free for non-commercial" i tak dalej - czyli wywalić niepewnych i nie-open, zmodyfikować nieco mapę (pod kątem tegoż wywalenia) i wydać komplet mapa+sesja+zależności? I bez obaw, że "prawa autorskie", za to z satysfakcją, że jest kolejna mapa w komplecie?
aktualny release skryptów sygnalizacji v5.3: 22.12.2016

BATI1972 
user

Wysłany: 01-12-2012, 16:57   

W tym przypadku nikt tu nie mial zadnej korzysci materialnych i w postaci jakis punktow. Seba udostepnil wszystkim login i haslo do konta tak aby kazdy ktos byl zainteresowany paczka mogl swobodnie jako administrator konta sobie sciagnac te paczke. Mam nadzieje ze teraz juz wszyscy wiedza jaka byla idea tego pomyslu. No ale stalo sie to co sie stalo i widocznie nie wszyscy dorosli do taki rzeczy i juz zwlaszcza do wspolpracy grupowej. Pozdrawiam.

Bogdan
zaawansowany
bbf11

Wysłany: 01-12-2012, 17:20   

Tramwajarz napisał/a:
Przecież mapa i sesja do niej są na ptram.eu ;-)

Nie każdy musi się tam rejestrować żeby pobrać.

Kuid 173000 ALL

Sebastyano
user

Wysłany: 07-09-2013, 02:28   

Witam

W związku z częstymi mailami i prośbami o paczki do moich map, wszystkich zainteresowanych zapraszam :

KT-Podgórze
MZK-Salwator
ZKT-Kazimierz

Pozdrawiam

Jacek
znawca
Milovník ČD

Wysłany: 07-09-2013, 11:56   

Chmurki to są fajne kolesie. U mnie też zniknął problem paczki wsporczej, a lekka nie jest. ;p

Miałem tylko Twoje Podgórze, więc resztę pobieram z niekłamaną przyjemnością. Extraklasa map komunikacyjnych w trsie.

Kudłaty 
znawca
Lokführer

Wysłany: 09-09-2013, 18:29   

A ja mam wielką prośbę - jest możliwość rozbicia paczki dla "Kazimierza" na kilka mniejszych ( zamiast 500MB dać np. 4-5 o mniejszej objętości)?

Chodzi o to, że mój komp nie akceptuje aż tak dużego wysiłku i po szóstej próbie instalacji (i siódmej naprawie bazy danych) postanowiłem dać sobie spokój z tak dużym CDP'em :/

Dodam tylko, jako ciekawostkę, że największym problemem jest zasób "baum2" - wszystko idzie w miarę gładko, dopóki CMP nie napotka tego właśnie dodatku...
Ostatnio zmieniony przez Kudłaty 09-09-2013, 18:43, w całości zmieniany 1 raz  

Korzeń 
znawca

Wysłany: 09-09-2013, 18:57   

Kudłaty napisał/a:

Dodam tylko, jako ciekawostkę, że największym problemem jest zasób "baum2" - wszystko idzie w miarę gładko, dopóki CMP nie napotka tego właśnie dodatku...

Być może chodzi o to, że ten dodatek jest z natury błędny i próba zainstalowania go i zatwierdzenia wymaga od kompa większego wysiłku. Zmień ustawienia CMP tak, żeby nie zatwierdzał od razu dodatków przy instalacji i wprowadzaj je później partiami po 100 na przykład, powinno pomóc.

akstimur
trainz
obserwator

Wysłany: 13-12-2013, 16:45   

Sebastyano napisał/a:
Witam

W związku z częstymi mailami i prośbami o paczki do moich map, wszystkich zainteresowanych zapraszam :

KT-Podgórze
MZK-Salwator
ZKT-Kazimierz

Pozdrawiam

Plików lub usunięte lub zamknięte. Nie mogę ich ściągnąć. :cry:
7:40

Sebastyano
user

Wysłany: 15-12-2013, 16:02   

Witam

Zablokowali mi konto, trzy razy pisałem na helpdesk i zero odzewu :(
Także chwilowo nieaktualne.