FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ryszard
25-02-2016, 12:20
Nowe forum Trainz ?
Autor Wiadomość
Peeet2005 
zaawansowany
Peeet2005



Pomógł: 8 razy
Wiek: 63
Dołączył: 18 Sty 2011
Posty: 690
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-02-2016, 21:42   Nowe forum Trainz ?

Witam!
Chciałbym spytać czy to nowe forum http://www.trainz.org.pl/ to jakaś konkurencyjna sprawa bo nie bardzo co mam zrobić ;-) Czy to ma sens tak mnożyć fora w tym samym temacie?
 
 
 
Zmiennik115 
trainz
3D



Pomógł: 23 razy
Wiek: 33
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 385
Skąd: Kraśnik
Wysłany: 24-02-2016, 22:06   

Tak to jest inne forum niż nasze, w zasadzie każdy może sobie założyć kto chce tego mu nie zabronimy a czy to ma sens , nie koniecznie ;), trzeba by pytać zakładającego
 
 
 
Wujek 082
znawca



Pomógł: 98 razy
Wiek: 35
Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 2250
Skąd: spod Ostrołęki
Wysłany: 24-02-2016, 22:43   

Przecież to jest domena Pawła (po sławetnym GWT). Jeśli jej nie sprzedał, to może on za tym stoi ;)
_________________
www.trainzart.pl
 
 
 
Pawel_15 
znawca
Mann Bonk



Pomógł: 68 razy
Wiek: 34
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 2114
Skąd: Espenkrug/Bonk
Wysłany: 24-02-2016, 23:58   

Jako że zostałem wezwany do tablicy...

Domena trainz.org.pl jest moja i nie została nigdy sprzedana. Trzymam ją ze względów czysto technicznych takich jak utrzymywanie kilku subdomen które są bardzo ważne oraz utrzymywanie kilka kont pocztowych które są równie ważne. Domena główna nie jest mi potrzebna więc udostępniłem ją pod forum Warsztaty 3D.

Dociekliwi na pewno zauważyli i donieśli komu trzeba że mam na forum status Administratora Technicznego. W wolnej chwili pomagam chłopakom ogarnąć ustawiania w panelu administracyjnym i na tym moja rola się kończy. Nie jest to moje forum, nie wnikam w jego treści, wygląd i cokolwiek innego. Jedyne co mnie interesuje to to żeby nie było żadnych abuse@ z powodu łamania praw autorskich czy jakichś międzyplemiennych wojenek.

Mój grajdołek znajduje się pod adresem www.stacjabak.pl i jest to jedyna strona pod którą się podpisuję.

To czy jest sens na nowe fora czy nie niech rozstrzygają inni. Udostępniłem chłopakom adres i miejsce i na tym moja rola w zasadzie się skończyła.
 
 
Wujek 082
znawca



Pomógł: 98 razy
Wiek: 35
Dołączył: 04 Cze 2009
Posty: 2250
Skąd: spod Ostrołęki
Wysłany: 25-02-2016, 09:02   

A kimże są ci chłopacy? Jak na razie tylko Xsoner z tej grupki może pochwalić się jakimś dorobkiem, bo reszta, która nie przyszła z ciekawości to frustraci z PTT. Ciekaw jestem natomiast osoby głównego admina, bo nick jest nowy - ale może być tylko przykrywką ;]

Z całego serca życzę powodzenia, powiew świeżości nikomu nie zaszkodzi. Również z dobrego serca przestrzegam - nie otaczajcie się frustratami i wyrzutkami, bo skończycie tak szybko jak zaczęliście - scena przerabiała to zatrważająco wiele razy...
_________________
www.trainzart.pl
 
 
 
Pafawag 
user



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Gru 2015
Posty: 51
Skąd: Polska
Wysłany: 25-02-2016, 11:10   

Na jednej z grup (www.facebook.com/groups/TrainzSimulatorScreen) trafiłem na taki wpis.
Interesująca jest pierwsza część, co ciekawsze fragmenty pogrubiłem.

Dnia 20.02.2016 roku zgodnie z zapowiedzią uruchamiamy nowe forum o tematyce Trainz Simulator, każdy będzie miał prawo do własnej wypowiedzi oczywiście zgodnie z regulaminem który nie jest ostry, ale aby był ład i porządek musi być regulamin. Że istnieje od dawna forum Polish Trainz Team (PTT) i większość użytkowników jest zarejestrowana tam, skarżą się jeden do drugiego o surowość oraz wszelkie kary od Administracji Forum. Na naszym forum takich tortur nie będzie.

W drugiej części już nic ciekawego nie znajdziemy.

Liczymy na was drodzy użytkownicy że nie tylko, tutaj na Grupie Facebook-owej będziecie dodawać screeny, ale również zarejestrujecie się bezpłatnie na nowym forum, oraz będziecie udzielać się na nim, gdyż tworzymy to dla was! Za wsparcie dziękuje Xsonerowi obecnemu na naszej grupie, dzięki któremu również powstało nowe forum, oraz pewnemu użytkownikowi też tej grupy, którego ze względów bezpieczeństwa nie wymienię bo dzięki niemu mamy zapewniony serwer pod forum oraz domenę. Z pozdrowieniami dla całej Grupy, Administrator główny Piotr Kowal
 
 
 
nidrax
nowy


Dołączył: 07 Mar 2013
Posty: 12
Skąd: Malbork
Wysłany: 25-02-2016, 12:05   

Ze swojej strony jako administrator tego forum, Chciał bym przeprosić Kolegę wujka082 za obraźliwe słownictwo jakiego dopuściłem się na ShoutBoxie PTT, Mam nadzieje również że sytuacja się więcej nie powtórzy. Nie jest mi również miło słuchać obelg z waszej strony pod adresem Miasta w jakim się znajduje, również to co działo się w symulatorze Maszyna jest również nie ważne bo to są stare dzieje. Jak powiedział Paweł, każdy ma prawo do własnego zdania i własnego forum w internecie, Paweł nam pomógł postawić forum, ja nim zarządzam on jest Administratorem Technicznym, nie chcę żadnej wojny miedzy PTT a 3D Trainz. Każdy ma prawo własnego wyboru. Mam nadziej że nasze forum jak i PTT będzie współpracowało by wypuszczać na światło dzienne dodatki w jak najlepszej jakości. Jeszcze raz serdecznie przepraszam, mam nadziej że to się więcej nie powtórzy. A wpis który wyżej jest napisany o facebook-owej grupie zostanie Zmodyfikowany by nie obrażać PTT.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group