FORUM PTT -  Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Rodzinny piknik w kolorze różowym w stylu Hello Kitty v.2017
Autor Wiadomość
RBach 
Administrator
Toromistrz


Pomógł: 307 razy
Wiek: 47
Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 4441
Skąd: Gościcino Centralne
Wysłany: 23-04-2017, 22:38   Rodzinny piknik w kolorze różowym w stylu Hello Kitty v.2017

Jedzie ktoś na spęd tatusiuf i mamusiuf z Kewinkami?
Ja się kopsnę - dawno nie byłem, majówka wolna, kobita chce jechać, generalnie powstał plan wyjazdu. Oczywiście moje "dżesiki" zostają w domu :-)
Ale ossochodzi:
Jak kto z okolic trójmiasta (albo na trasie) chce się zabrać - to zapraszam. Dla komfortu nie więcej niż trzy osoby. Auto będzie "z epoki pary" czyli pierdzirura marki ford transit na czarnych rejestracjach. Ale jeździ :-) Z tyłu dwie kanapy, stąd max trzy ludzie ekstra. Na upartego cztery (plus my dwoje).
Trasa turystyczna, żadne autostrady - transit i tak powyżej 85km/h nie jeździ (znaczy jeździ nawet 130 ale wtedy spala 200/100) :-D
Teraz mniej miło - chcę być w Wolsztynie ok 9 rano, więc wyjazd z domu planuję ok 2 w nocy.
Planowana trasa:

Może ulec lekkim modyfikacjom, jeżeli ktoś np z Kościerzyny czy Złotowa chciałby się podpiąć. Przez Gdańsk - Tczew też mogę pojechać. Ale przez Kraków już nie.
Miło by było, jakby ewentualni chętni dołożyli po 30 zeta do paliwa. Wymagać nie będę, ale na pewno docenię miłym słowem. Pasza oczywiście każdy własna :-)
Chętni?
_________________
Moje dodatki
Instrukcje kolejowe
KUID:263713
aktualny release skryptów sygnalizacji v5.4: 18.07.2022
 
 
Zwinny
zaawansowany


Pomógł: 25 razy
Wiek: 34
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 912
Skąd: Chorzów
Wysłany: 24-04-2017, 02:23   

A przez Katowice :D ? Opis tak piękny że od razu byłbym przekonany na wyjazd jak by nie to że My w sumie z dwóch różnych końców Polski. Jak by każdy przewoźnik tak przedstawiał ofertę to chyba większość ludzi porzuciłaby swoje auta :D.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group